O SPOLOČNOSTI

Kto sme

Náš profesionálny tím tvoria skúsení manažéri a obchodníci, ktorí na trhu pôsobia už viac ako 10 rokov. Spoločne si zakladáme na profesionálnom prístupe a záleží nám na spokojnosti našich klientov.

Spolu tvoríme budúcnosť a považujeme sa za stabilného partnera, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa správne v otázke financií. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

V spolupráci s finančnými odborníkmi a spoločnosťami, vám prinášame kvalitné finančné produkty. Dôkazom tvrdej práce našej spoločnosti je vyše 20 000 spokojných klientov a viac ako 30 000 sprostredkovaných zmlúv.

Brokeria - Sprostredkovateľ pre lepšiu budúcnosť

Filozofia spoločnosti

Našim poslaním a úlohou je poskytovať profesionálne, seriózne ale najmä spoľahlivé finančné sprostredkovanie počas celého života klienta. Dôkladne sledujeme situáciu a snažíme sa vyhovieť vašim požiadavkám.

Misia spoločnosti

Naša spoločnosť považuje za svoju misiu práve potrebu ctiť si princíp podnikania. Aj preto sa môžu tí najlepší stať akcionármi, s priamym vlastníckym vzťahom k Brokeria a.s. Každá takáto spolupráca je pre nás prínosom.

Výnimočnosť spoločnosti

Prinášame jedinečný štrukturálny model a sme firma, ktorá zapája do riadenia kľúčových spolupracovníkov. Model, ktorý sme priniesli, ponúka totiž možnosť partnerstva, ktoré je pre nás, ako spoločnosť, dôležité.

Jedinečnosť spoločnosti

Našim klientom ponúkame vlastné exkluzívne produkty na mieru. Máme špeciálne podmienky vyjednané iba pre našich klientov. Naši spolupracovníci môžu získať provízie, ktoré im garantujeme.

Spoznajte náš tím

Sme zameraní na potreby našich klientov a pomáhame tým, ktorí to potrebujú. Svojimi dlhoročnými skúsenosťami vám zaručujeme citlivé vnímanie vašich požiadaviek.

Náš tím